Police nad Metují

neoficiální stránky města Police nad Metují

  • Navigace: 
  • Domů
  • Policko

Na Zlatém jezeře – nový termín představení

Zveřejněno 13.12.2021 (Pondělí)

Pro představení NA ZLATÉM JEZEŘE je stanoven nový termín – 14. 12. 2021 (původní termín 4. 5. 2021). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Prodej vstupenek v Informačních centrech bude obnoven, až budou provozovny otevřeny. SIMONA STAŠOVÁ a LADISLAV FREJ v hlavních rolích. V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/na-zlatem-jezere-novy-termin-predstaveni-3435

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Události na Ostaši roku 1421 – mýty a fakta (PUVČ)

Zveřejněno 19.10.2021 (Úterý)

Události, které postihly obyvatele Policka před 600 lety, přiblíží historik Mgr. Jan Tůma.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/udalosti-na-ostasi-roku-1421-myty-a-fakta-puvc-3498

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Deníček moderního fotra – kino

Zveřejněno 12.10.2021 (Úterý)

Někdy vás život náhodně dostane do situace, kterou nečekáte, ale musíte se s ní vyrovnat jako chlap! Nataša a Dominik se neplánovaně stanou rodiči. Nataša, úspěšná designérka hraček pro děti, dokáže rodinu lépe finančně zabezpečit, a tak se dohodnou, že hlavní část péče o novorozence převezme jako otec na mateřské dovolené Dominik. Ten přistupuje k úkolu s poněkud naivní představou, že mu poskytne dostatek času napsat konečně knihu, kterou dlouho plánuje. Chyba lávky! Dominik musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o malého Čeňka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska… Komedie. Česko, 2021, 101 min. Vstupné: 80 Kč

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/denicek-moderniho-fotra-kino-3514

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Saturnin /Divadlo Na Jezerce/ – nový termín

Zveřejněno 10.10.2021 (Neděle)

Nový termín: neděle 10. 10. 2021 od 19:00 hod. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Prodej vstupenek v Informačních centrech bude obnoven, až budou provozovny otevřeny.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/saturnin-divadlo-na-jezerce-novy-termin-3433

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Gump – pes, který naučil lidi žít

Zveřejněno 7.10.2021 (Čtvrtek)

Čtvrtek 7. 10. 2021 od 17:30 hodePříběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“ On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Můj příběh je o hledání psího štěstí a také o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/gump-pes-ktery-naucil-lidi-zit-3513

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Vízmburk. Život na hradě v zrcadle archeologie (PUVČ)

Zveřejněno 5.10.2021 (Úterý)

Přednáší Mgr. Jan Košťál, archeolog Muzea Náchodska. Hrad na vysoko položené ostrožně nad údolím Úpy založil ve 2. polovině 13. století Tas z Vízmburku (erbu třmene). O tajemství hradu, jeho dávné minulosti a současnosti bude přednášet Jan Košťál. Posluchači Polické univerzity volného času obdrží kartičku s termíny uvedených přednášek. Hradí se jednotlivé vstupné, na podzim 2021 nebude vybíráno kurzovné na celý cyklus přednášek. Pátá absolvovaná přednáška je zdarma, kartička je přenosná. Všechny přednášky jsou otevřeny pro širokou veřejnost, srdečně zveme. Vstupné: 80 Kč

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/vizmburk-zivot-na-hrade-v-zrcadle-archeologie-puvc-3497

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Světáci – 73. Polické divadelní hry

Zveřejněno 2.10.2021 (Sobota)

Tři socialističtí fasádníci se v Praze šedesátých let snaží o to, aby se z nich stali intelektuálové a oslnili dámy z nóbl společnosti. Dramatizace známé filmové komedie Z. Podskalského a V. Blažka v režii Jaroslava Součka. Prodej vstupenek v Informačních centrech v Polici nad Metují, Náchodě a Hronově. Vstupné: 100 Kč

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/svetaci-73-policke-divadelni-hry-3502

Kategorie Policko | Žádný komentář »

73. Polické divadelní hry

Zveřejněno 2.10.2021 (Sobota)

Program 73. Polických divadelních her ke stažení v PDF. Vstupenky je možné zakoupit v Informačních centrech v Polici nad Metují, v Hronově a Náchodě.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/73-policke-divadelni-hry-3516

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Mezinárodní den seniorů

Zveřejněno 30.9.2021 (Čtvrtek)

Odpoledne s kulturním programem a občerstvením. Od 18:00 hod bude v Kolárově divadle následovat beseda s prof. MUDr. Janem Pirkem, DrSc.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/mezinarodni-den-senioru-3494

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Beseda s prof. MUDr. Janem Pirkem, DrSc.

Zveřejněno 30.9.2021 (Čtvrtek)

Beseda s prof. MUDr. Janem Pirkem, DrSc. Pro polické seniory je vstup na besedu zdarma – vstupenky je třeba rezervovat a vyzvednout v Informačním centru v Pellyho domech. Pro ostatní veřejnost je od 6. 9. v Informačním centru v Pellyho domech, v IC Náchod a IC Hronov v prodeji limitovaný počet vstupenek za 100 Kč.

Zdroj: https://www.policko.cz/cs/novinka/beseda-s-prof-mudr-janem-pirkem-drsc-3495

Kategorie Policko | Žádný komentář »

Archiv

Přihlášení